RUNTIMING
HU
|
EN
RUNTIMING
Főoldal
Fighters’ Run Csopak
Helyezések
Egyéni Alfa futam
Egyéni Béta futam
Csapat futam
Farkaskölykök Alfa futam 6-8 éves
Farkaskölykök Béta futam 6-8 éves
Farkaskölykök Alfa futam 9-11 éves
Farkaskölykök Beta futam 9-11 éves
Farkaskölykök Alfa futam 12-14 éves
Farkaskölykök Beta futam 12-14 éves
Időeredmények
Egyéni Alfa futam
Egyéni Béta futam
Csapat futam
Farkaskölykök Alfa futam 6-8 éves
Farkaskölykök Béta futam 6-8 éves
Farkaskölykök Alfa futam 9-11 éves
Farkaskölykök Beta futam 9-11 éves
Farkaskölykök Alfa futam 12-14 éves
Farkaskölykök Beta futam 12-14 éves
Korábbi versenyek
Minden verseny
2021
Corfu Mountain Trail
5. UTT-130
Ultra Lupa-tó
Korinthosz
Bizalmi Kör Kisszékely Trail 2021
XV. NN UltraBalaton
Burger King UB Trail
ORGANICA FX RUNNING ORADEA - DEBRECEN SUPERMARATHON 2021
2022
UB2022_teszt
Diageo toronyfutás
XVI. NN ULTRABALATON
Corfu Mountain Trail 2022
Fut a Bogár
Salomon Ultra-Trail Hungary
Harica Trail
6. UTT-130
Ultra Lupa-tó 2022
Korinthosz 2022
Kisszékely Kör-Trail 2022
Fighters’ Run Csopak
Burger King UB Trail 2022
2023
Fighters’ Run Bér, Virágospuszta
Diageo toronyfutás 2023
XVII. NN ULTRABALATON
Salomon Ultra-Trail Hungary 2023
FIGHTERS’ RUN ORFŰ
7. UTT-130
Ultra Lupa-tó 2023
Korinthosz 2023
Fighters’ Run Szentendre
Burger King UB Trail 2023
Fighters' Run Eplény
2024
Diageo toronyfutás 2024
Rajt (0 km)
Csapat futam
Helyezések
Időeredmények
Csapat futam
Rajt (0 km)
Kategóriák:
All
2 fős női csapat
2 fős férfi csapat
3 fős női csapat
3 fős férfi csapat
4 fős női csapat
4 fős férfi csapat
2 fős vegyes csapat
3 fős vegyes csapat
4 fős vegyes csapat
Versenyző
Rajtszám
Kategória
Szakasz helyezés
Kat. Szakasz Hely
Szakasz idő
Helyezés
Kat. Helyezés
Verseny idő
Eltérés az átlagtól
Tipli
2000
2 fős férfi csapat
Szepa
2001
2 fős férfi csapat
Dombon ülő fűcsomók
2002
2 fős férfi csapat
Madfrogs Running Team
2003
2 fős férfi csapat
Tibikék pályája
2004
2 fős férfi csapat
2 PACK
2005
2 fős férfi csapat
DBGK
2006
2 fős férfi csapat
Csiszár Levi
2007
2 fős férfi csapat
lepkefing duo
2008
2 fős férfi csapat
ALFÖLDönfutók
2009
2 fős férfi csapat
Hihetetlen Család
2010
2 fős férfi csapat
Úrhidai Alfák
2013
2 fős férfi csapat
Two brothers
2014
2 fős férfi csapat
Kőróka
2015
2 fős férfi csapat
RN
2016
2 fős férfi csapat
A két bari
2017
2 fős férfi csapat
BCG Bear Crawl Group
2018
2 fős férfi csapat
Hózentróger
2019
2 fős férfi csapat
Pálinka-Pusztítók
2020
2 fős férfi csapat
Domi&Zsolt
2021
2 fős férfi csapat
Apex Sports Team 3.
2022
2 fős vegyes csapat
Dudi TEAM
2023
2 fős vegyes csapat
OLD WARRIORS
2024
2 fős vegyes csapat
Delta Ideál
2025
2 fős vegyes csapat
Legjobb korosztály
2026
2 fős vegyes csapat
Világutazók
2027
2 fős vegyes csapat
Majd lesz valami :)
2028
2 fős vegyes csapat
#végülismibajlehet
2030
2 fős vegyes csapat
SZALKAFITT I.
2031
2 fős vegyes csapat
SpartAndOrshee
2032
2 fős vegyes csapat
SZALKAFITT II.
2033
2 fős vegyes csapat
Apa&Lánya Team
2034
2 fős vegyes csapat
DBGK N2
2035
2 fős vegyes csapat
Fanatic-run
2036
2 fős vegyes csapat
The crazy blondie & the fanatic boy
2037
2 fős vegyes csapat
Dräxlmaier
2038
2 fős vegyes csapat
Páratlan Páros
2039
2 fős vegyes csapat
Cseroza
2040
2 fős vegyes csapat
Csík csapat
2042
2 fős vegyes csapat
Monostyle
2043
2 fős vegyes csapat
Na hova hoztalak?
2044
2 fős vegyes csapat
AtomMakik
2045
2 fős vegyes csapat
Medvés kör
2046
2 fős vegyes csapat
Cserkei Csirkék
2047
2 fős vegyes csapat
dino
2048
2 fős vegyes csapat
L az utunkból
2049
2 fős vegyes csapat
Arany kezek
2051
2 fős vegyes csapat
KÁDSZÉLE
2052
2 fős női csapat
Egri Hajnalkák
2053
2 fős női csapat
BeBe77
2054
2 fős női csapat
Pilisi Fruskák
2055
2 fős női csapat
Szőke Törpikék
2056
2 fős női csapat
Zolka és Bolka
2057
2 fős női csapat
RUNNING ANGELS
2058
2 fős női csapat
Szuperanyuk AV
2059
2 fős női csapat
RunAndBeeHappy
2060
2 fős női csapat
Badics Team
2061
2 fős női csapat
Era.M futók
2063
2 fős női csapat
Zala&Pisztácia
2064
2 fős női csapat
Ricsajok
2065
2 fős női csapat
A főnök fia és Zoli
2066
2 fős férfi csapat
APEX Sports Team 1.
3000
3 fős férfi csapat
Nemtudni
3001
3 fős férfi csapat
Élj-Szeress-Fuss Dream Team
3002
3 fős férfi csapat
RUN 4 FUN
3003
3 fős férfi csapat
Paprika Kommandó
3004
3 fős férfi csapat
Számkivetettek
3005
3 fős férfi csapat
Butafejek
3006
3 fős férfi csapat
Tatra72
3007
3 fős férfi csapat
MENők
3008
3 fős férfi csapat
BASZ
3009
3 fős férfi csapat
Moslékok
3012
3 fős vegyes csapat
Apex Sports Team 2.
3013
3 fős vegyes csapat
Kakukktojások
3014
3 fős vegyes csapat
Farkas Falka
3016
3 fős vegyes csapat
Veni Vidi Vici
3017
3 fős vegyes csapat
Dunakeszi F&V
3018
3 fős vegyes csapat
RoThor team
3019
3 fős vegyes csapat
LiviTeam
3020
3 fős vegyes csapat
Erika SpartanTeam
3021
2 fős vegyes csapat
SZÉPMUNKA
3022
3 fős vegyes csapat
Addams Family
3023
3 fős vegyes csapat
ZsSzG
3024
3 fős vegyes csapat
Unicorns and ice cream
3025
2 fős vegyes csapat
Vörös Démonok
3027
3 fős női csapat
Carnet riegler 1
4000
4 fős férfi csapat
Vadkutyák
4001
4 fős férfi csapat
Papírkutyák
4002
4 fős férfi csapat
G.Á.Á.Z.
4003
4 fős férfi csapat
SZAKMÁSOK+1
4004
4 fős férfi csapat
AfterVadlán
4005
4 fős férfi csapat
Gazella Team
4007
4 fős vegyes csapat
Last minute
4009
4 fős vegyes csapat
Bükki MindEgy
4010
4 fős vegyes csapat
Képesi Falka
4011
4 fős vegyes csapat
Hááát
4012
4 fős vegyes csapat
Határzóna 2.
4013
3 fős vegyes csapat
Határzóna SE 1.
4014
4 fős vegyes csapat
Csöcsik és Pöcsi
4015
4 fős vegyes csapat
ÉviCrossRunning Team
4016
3 fős női csapat
Team Hot Chili
4017
4 fős vegyes csapat
Negyven2
4018
4 fős vegyes csapat
Gabor Team SE visszajárók
4019
4 fős vegyes csapat
Puding1
4020
4 fős vegyes csapat
NKE Wolves
4021
4 fős vegyes csapat
Csipet Csapat
4022
4 fős vegyes csapat
Ötpróba Kajakosok
4023
4 fős vegyes csapat
Gazdászok
4024
4 fős vegyes csapat
Kupát mindenkinek!
4025
4 fős vegyes csapat
Élményfutók#2
4026
4 fős női csapat
Élj-Szeress-Fuss Warriors
4027
4 fős női csapat
Határzóna SE 3
4028
4 fős női csapat
ChrissFit-Fut
4029
4 fős női csapat
Ellenőrzőpontok:
Rajt
Egyensúly
Kötélmászás
Liánok
Cél