RUNTIMING
HU
|
EN
RUNTIMING
Főoldal
ORGANICA FX RUNNING ORADEA - DEBRECEN SUPERMARATHON 2021
Helyezések
Organica FX Szupermaraton
Időeredmények
Organica FX Szupermaraton
Korábbi versenyek
Minden verseny
2021
Corfu Mountain Trail
5. UTT-130
Ultra Lupa-tó
Korinthosz
Bizalmi Kör Kisszékely Trail 2021
XV. NN UltraBalaton
Burger King UB Trail
ORGANICA FX RUNNING ORADEA - DEBRECEN SUPERMARATHON 2021
2022
UB2022_teszt
Diageo toronyfutás
XVI. NN ULTRABALATON
Corfu Mountain Trail 2022
Fut a Bogár
Salomon Ultra-Trail Hungary
Harica Trail
6. UTT-130
Ultra Lupa-tó 2022
Korinthosz 2022
Kisszékely Kör-Trail 2022
Fighters’ Run Csopak
Burger King UB Trail 2022
2023
Fighters’ Run Bér, Virágospuszta
Diageo toronyfutás 2023
XVII. NN ULTRABALATON
Salomon Ultra-Trail Hungary 2023
FIGHTERS’ RUN ORFŰ
7. UTT-130
Ultra Lupa-tó 2023
Korinthosz 2023
Fighters’ Run Szentendre
Burger King UB Trail 2023
Fighters' Run Eplény
2024
Diageo toronyfutás 2024
Biharkeresztes (20 km)
Organica FX Szupermaraton
Helyezések
Időeredmények
Organica FX Szupermaraton
Biharkeresztes (20 km)
Debreceni Sportcentrum
+00:06:44
Átlag idő:
00:30:20
Kategóriák:
All
Férfi
Női
2 fős csapat
5 fős 200 alatt
5 fős 200 felett
10 fős 400 alatt
10 fős 400 felett
egyéni rendészeti
2 fős rendészeti
5 fős rendészeti
10 fős rendészeti
Versenyző
Rajtszám
Kategória
Szakasz helyezés
Kat. Szakasz Hely
Szakasz idő
Helyezés
Kat. Helyezés
Verseny idő
Eltérés az átlagtól
Debreceni Sportcentrum
5029
5 fős 200 alatt
1
1
00:23:36
1
1
01:11:22
+00:06:44
Team Marius & Ionut
2014
2 fős csapat
2
1
00:23:57
6
3
01:18:37
+00:06:23
Szolgálati Agarak
2018
2 fős csapat
2 fős rendészeti
3
2
00:24:15
2
1
01:15:49
+00:06:05
Torpi MS
2015
2 fős csapat
4
3
00:24:17
5
2
01:18:36
+00:06:03
Harcos Páros
2012
2 fős csapat
5
4
00:24:44
7
4
01:19:05
+00:05:36
Kohári Szabolcs Gábor
31
Férfi
6
1
00:24:50
8
1
01:20:37
+00:05:30
ProRunners - EKE
5018
5 fős 200 felett
7
1
00:25:31
13
1
01:28:16
+00:04:49
Mészáros Tamás
23
Férfi
8
2
00:25:57
11
2
01:26:04
+00:04:23
Szolgálati Agarak
1010
10 fős 400 alatt
10 fős rendészeti
9
1
00:26:02
3
1
01:15:56
+00:04:18
HRSE Top TEN
1022
10 fős 400 alatt
10
2
00:27:00
4
2
01:18:02
+00:03:20
Unstoppables
5023
5 fős 200 felett
11
2
00:27:17
22
6
01:32:35
+00:03:03
Gärtner Áron
79
Férfi
12
3
00:27:46
17
3
01:30:45
+00:02:34
Szélárnyék kedvelők
1011
10 fős 400 felett
10 fős rendészeti
13
1
00:27:51
12
2
01:26:35
+00:02:29
Xterra SpeedRunners AC3 Friends
1012
10 fős 400 felett
14
2
00:28:26
20
4
01:30:58
+00:01:54
Futólégy
2011
2 fős csapat
15
5
00:28:49
33
8
01:38:29
+00:01:31
FANTASZTIKUS ÖTÖS
5017
5 fős 200 alatt
16
2
00:28:55
39
5
01:41:42
+00:01:25
Vágtázó Tízes
1017
10 fős 400 felett
17
3
00:29:04
10
1
01:24:53
+00:01:16
Flow Running Team
5025
5 fős 200 alatt
18
3
00:29:10
18
3
01:30:51
+00:01:10
Running Wolves
5024
5 fős 200 felett
19
3
00:29:25
21
5
01:32:13
+00:00:55
XTERRA FRIENDS
5027
5 fős 200 felett
20
4
00:29:27
19
4
01:30:54
+00:00:53
EPAM
1020
10 fős 400 alatt
21
3
00:29:30
24
3
01:33:48
+00:00:50
Nagykéri-Szikla
2022
2 fős csapat
22
6
00:29:35
23
5
01:33:48
+00:00:45
Bács MRFK őRUNgyalok
5011
5 fős 200 alatt
5 fős rendészeti
23
4
00:29:36
34
4
01:38:40
+00:00:44
Kerge Lajharok
2019
2 fős csapat
24
7
00:29:47
28
6
01:36:56
+00:00:33
Szokolszky Istvan
19
Férfi
25
4
00:29:59
25
4
01:34:47
+00:00:21
Tóth Péter
22
Férfi
26
5
00:30:14
32
6
01:38:28
+00:00:06
Speed Runners Xterra
5019
5 fős 200 felett
27
5
00:30:24
26
7
01:35:18
-00:00:03
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-fõkapitányság
1014
10 fős 400 felett
10 fős rendészeti
28
4
00:30:37
14
3
01:28:19
-00:00:16
Széles Szabolcs
12
Férfi
29
6
00:30:38
37
7
01:40:18
-00:00:17
Distributed Táv Runners
2020
2 fős csapat
30
8
00:30:38
47
9
01:46:12
-00:00:17
Xterra HUngry ROnners
2021
2 fős csapat
31
9
00:30:44
31
7
01:37:52
-00:00:23
Lendületes Lajhárok
5015
5 fős 200 felett
32
6
00:30:49
15
2
01:28:40
-00:00:28
Bogár János
24
Férfi
33
7
00:31:02
27
5
01:36:36
-00:00:41
Harcosok Klubja Előfutárok
5013
5 fős 200 felett
34
7
00:31:10
16
3
01:30:43
-00:00:49
Makainé Szabó Csilla
27
Női
35
1
00:31:36
44
2
01:44:35
-00:01:15
Kömények
5014
5 fős 200 felett
36
8
00:31:51
38
10
01:41:20
-00:01:30
Őri Nóra
33
Női
37
2
00:31:51
46
3
01:46:04
-00:01:30
The Unicorns
5028
5 fős 200 alatt
38
5
00:32:08
9
2
01:22:54
-00:01:47
BagolyTeam
5016
5 fős 200 felett
39
9
00:32:11
43
12
01:44:32
-00:01:50
Xterra-Speed
5022
5 fős 200 felett
40
10
00:32:26
29
8
01:37:31
-00:02:05
Flow Running Team II.
5020
5 fős 200 felett
41
11
00:32:31
45
13
01:44:47
-00:02:10
Húszlábú szörnyeteg
1016
10 fős 400 felett
42
5
00:32:42
36
6
01:40:12
-00:02:21
Xterra "B" Oldal
2024
2 fős csapat
43
10
00:32:58
50
10
01:49:01
-00:02:37
Flo's angeles
5026
5 fős 200 felett
44
12
00:33:08
41
11
01:43:05
-00:02:47
Keller Elek
26
Férfi
egyéni rendészeti
45
8
00:33:13
49
8
01:48:07
-00:02:52
AbaLÉ
5010
5 fős 200 felett
46
13
00:33:34
30
9
01:37:40
-00:03:13
Run4fun Xterra
1013
10 fős 400 felett
47
6
00:33:35
48
7
01:46:58
-00:03:14
AvEcobihor
1018
10 fős 400 alatt
48
4
00:33:56
40
4
01:41:59
-00:03:35
Csakazértis
1019
10 fős 400 felett
49
7
00:33:56
54
9
01:58:43
-00:03:35
Sőrés Brigitta
77
Női
50
3
00:34:02
42
1
01:43:53
-00:03:41
Xterra - The Eagles
1015
10 fős 400 felett
51
8
00:34:20
35
5
01:40:08
-00:03:59
OFX TEAM
1023
10 fős 400 felett
52
9
00:36:27
53
8
01:52:31
-00:06:06
Forrest Gump
1021
10 fős 400 alatt
53
5
00:37:06
52
5
01:51:07
-00:06:45
Eco-Mountain Runners Team - Nagyvárad
5021
5 fős 200 alatt
54
6
00:37:07
51
6
01:50:01
-00:06:46
Tömöri Krisztián Zsolt
28
Férfi
egyéni rendészeti
59
9
00:30:26
59
9
01:38:38
-00:00:05
Fazekas Péter
11
Férfi
60
10
00:33:16
60
10
01:43:38
-00:02:55
Juhász József
16
Férfi
61
11
00:34:15
61
11
01:48:23
-00:03:54
Ellenőrzőpontok:
Rajt
Ártánd
Biharkeresztes
Mezőpeterd
Berettyóújfalu
Szentpéterszeg
Tépe
Derecske
Sáránd
Mikepércs
Cél